INTERKOMMUNALT ARKIV FOR BUSKERUD, VESTFOLD OG TELEMARK IKS
Home Page
A A

Eiere

Nåværende og potensielle eiere er kommuner og fylkeskommuner i Buskerud, Vestfold og Telemark. IKA Kongsberg ble stiftet i 1992, etter et initiativ fra Statsarkivet i Kongsberg. Den 13. november 2002 ble det nye interkommunale selskapet stiftet med hjemmel i lov om interkommunale selskaper.

Vestfold og Telemark Arkivleder/kontaktperson
 Bamble kommune  Anne Marie Eliassen: anne.marie.eliassen@bamble.kommune.no
 Drangedal kommune  Liv Asborg Kjendalen: liv-asborg.kjendalen@drangedal.kommune.no
 Fyresdal kommune  Gunn Tone Noraberg: gunn.tone.noraberg@fyresdal.kommune.no
 Færder kommune  Line Jeanette Fossnes: line.jeanette.fossnes@faerder.kommune.no
 Hjartdal kommune  Torleif Nordskog: Torleif.nordskog@hjartdal.kommune.no
 Holmestrand kommune  Hilde Simonsen Kvisle: hilde.simonsen@sande.kommune.no
 Horten kommune  Henning Grimstad: henning.grimstad@horten.kommune.no
 Kragerø kommune  Fredrik Vik Nilsen: Fredrik.V.Nilsen@kragero.kommune.no
 Kviteseid kommune  Gro Degnes: gro.degnes@kviteseid.kommune.no
 Larvik kommune  Anja Husebæk: anja.husebak@larvik.kommune.no
 Midt-Telemark kommune Dagrun Hanto: dagha@mt.kommune.no
 Nissedal kommune  Wenche Grønås: wenche.gronas@nissedal.kommune.no
 Nome kommune  Hilde Slåttedalen: hilde.slattedalen@nome.kommune.no
 Porsgrunn kommune  Dubravko Bikic: dubravko.bikic@porsgrunn.kommune.no
 Sandefjord kommune  Jørn Roger Skaugen: Jorn.Roger.Skaugen@sandefjord.kommune.no
 Seljord kommune Ann Kristin Marumsrud: ann.kristin.marumsrud@seljord.kommune.no
 Siljan kommune  Anne Lise Olsen: alo@siljan.kommune.no
 Skien kommune Gard Gulseth Berge: GardGulseth.Berge@skien.kommune.no
 Tinn kommune
 Tokke kommune  Britt Vågslid: resepsjonen@tokke.kommune.no
 Tønsberg kommune  Berit Sollie: berit.sollie@tonsberg.nommune.no
 Vestfold og Telemark fylkeskommune Vanja Valjord Christensen: vanja.christensen@vtfk.no
 Vinje kommune  Venke Heiberg: venke.heiberg@vinje.kommune.no